SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 55m2 ne daradni ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
172613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani.Blloku 9 Hymja B3
Kati i 3. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe posedon një dhome gjumi,sallon dhe kuzhine te perbashket,ballkon,
Nxemje qendrore nga Termokosi, dhe ashensor funksional.
Qmimi 250 euro muaj
Kontakti:
:049406434 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »