SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Tophane
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172620
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Tophane, rr, Lidhja e Prizrenit, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 105m2, kati i 2-te
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- balkon
- shpajz
- 2 wc
Qmimi 85000 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124 -677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »