SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172634
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banes ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 1-re, 67m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124-677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »