SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
172638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dydhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit , Banesat e Bardha , kati i pare . Banesa ka dhome dite me kuzhine , dhome te fjetjes , shpajz , banjo , ballkon dhe koridor si dhe nje aneks te shkallet . Me dokumentacion te kompletuar dhe me bartje te menjehershme te pronesise .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eda
+37744316708
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »