SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera 2 Dh.Gjumi 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
172640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne B.Diellit 200 euro

Leshohet banesa me qera ne Bregu i Diellit tek banesat e Bardha afer shkolles Iliria.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e gatshme per banim.
Banesa gjendet ne kompleksin e ndertimit "Rrezja".
Banesa eshte e madhe 73m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
2Dhoma gjumi
Banjo
1 Ballkon
Shpajz.
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe posedon lift.
Qmimi:200 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
+377 (45) 900 099
TelFiks: 038 500 777
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »