SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
172642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa dy dhomëshe në ULPIANË kati V ,e rinovuar komplet dhe e mobiluar komplet me mobile të reja, me nxehje qendrore te qytetit çmimi 300€ lëshohet vetëm për familje dhe studente femra, depoziti prej 300 euro i obligueshem.Banesa posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi 300 euro

Konatki: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »