SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
172643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qera ne ulpian te fontana kati i katert tek soliterat.Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon:
-- sallon
-- kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi 250 euro

Konatki: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »