SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
172646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne lagjen e spitalit,ndertesat e "Vëllëzrit Asllani"perball spitalit banesa posedon dy dhoma gjumi,sallon ,kuzhin,banjo,shpajz, banesa eshte e mobiluar me te gjitha dhe e gatshme per banim.Cmimi 300 euro

Konatki: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »