SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 37m2 ne sheshin "Zahir Pajaziti"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
172648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 37m2 ne sheshin "Zahir Pajaziti", banesa eshte ne katin e katert, 37m2 ne dokumente, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-nje dhome gjumi
-banjo dhe
-ballkon.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »