SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera 65 m2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera 65 m2.

Jepet banesa me qera, 65m2.
Banesa ka nje dhome gjumi dhe sallon me kuzhine.
Banesa eshte e mobiluar.
Banesa eshte ne katin -V-.
Banesa gjendet ne lagjen Iliria(Kamnik), Gjilan.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »