SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera 40m2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
172683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera 40m2.

Jepet banesa me qera 40m2(Gasoniere).
Nje dhomeshe, dhe kuzhina.
Banesa eshte e mobiluar.
Banesa eshte ne katin -III-
Banesa gjendet ne qender te qytetit, afer Teatrit te Qytetit – Gjilan.

Per informata shtese dhe foto:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »