SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garzoniere anes detit ne vlore
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '18
ID e produktit :
172688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 1 gazoniere 50 m2 ne shetitoren lungomare ne vlore. Hyrja ndodhet ne katin e tret, dhe 50 metra larg nga deti, hyrja eshte me certifikat pronsie te rregullt dhe mundesi te behet 1+1. Nr kontakti 00355 672431018 gjithashtu dhe ne viber,Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Esat
Prishtinë
00355 672431018
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »