SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
172692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Lagjen Bregu i Diellit afer furres Qerimi I, kati i III-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 230€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »