SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dardani 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Ballkon
ID e produktit :
172693
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne lagjen Dardania, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 3-te, ka nxemje qendrore, 90m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 3 ballkona
- 2 banjo
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »