SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 87m2 në shitje në L. e spitalit – Vëllezërit Asllani.
Çmimi :
€65,250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 87m2 në shitje në L. e spitalit – Vëllezërit Asllani.
Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Vëllezërit Asllani, ngjitur më shkollën fillorë PAVARËSIA dhe është në katin e II-të.
Banesa shitet e Pa mobiluar (nëse kërkohet të mbetën mobiljet duhet të paguhet ekstra).
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhome ndenje
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »