SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje ne Lagjjen 4 Llullat !DELTA
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
172698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa ne shitje ne rrugen Mustafa Kruja , te 4 llullat.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (me lifte modern) dhe posedone:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,dy banjo,depo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nurmat:
049157113 ose 049696148.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »