SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje te 4 Llullat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
172699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa ne shitje ne lagjjen 4 Llullat.
Banesa ndodhet ne katin e III-te me lifte dhe posedone:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 ose 049696148.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »