SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1, te Princesha /100m2/ - 190 Euro
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
172715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1. Rruga Muharrem Fejza, (kompleksi Princesha ) ndertim i ri.Eshte 100m2 dhe perbehet nga 2 Dhoma gjumi, Sallon dhe Kuzhine, Banjo, Ballkon Koridor. Eshte gjysem e mobiluar qe don te thotè ka kuzhine komplete ,dy rregalla ,makin per larjen e rrobav,si dhe komoden .Banesa eshte ne katin e 6, PA LIFT,
Leshohet edhe per studenta.

Qmimi: 190 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »