SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje mbrapa Procredit Bankes ne Qender !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
172716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje banesa 36m2 mbrapa ProCredit Bank ne qender.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim gjithashtu ka edhe bodrumin me siperfaqe 9m2.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 ose 049696148.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »