SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI NË SHITJE 4 LLULLAT
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:02
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
172718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali I cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagjja:4Llullat(Rr.Bajram Kelmendi),kati:I parë(I),sipërfaqja:28m2.
Lokali posedon:dy njësi dhe një banjo.
Çmimi :2.000€ m2
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »