SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banes me qera lagjen mati 1****
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
172722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa ne lagjen Mati 1, afer Maxi 24h.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa posedon kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dhome e fjetjes
Banjo

250 i diskutushem

Për info 044780999(viber), 045980111

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »