SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE EMSHIR
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
172728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Emshir(Objekti LLesna),kati:I tretë(III),sipërfaqja:57m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,koridor dhe banjo.
Çmimi:52.000€
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »