SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QIRA ZYREN NE ULPIANE-RRUGA KRYESORE^
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
172739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë me qira Banesën në Ulpiane, ne rrugen kryesore pak pertej AAK-se. Banesa eshte e pershtatshme per zyre, gjindet ne katin e 2, e rinovuar komplet. Banesa ka kete renditje:
-dy dhoma
-kuzhinen e vecante
-dhe nje aneks si dhome pune
-banjon
-dy ballkona
Banesa ka 75 m2, nuk ka termokos per momentin, pritet qe te lidhet, sipas premtimeve te Termokosit!

Cmimi eshte 450 euro, mund te negociohet per afat te gjate dhe nese paguhet banesa ne avans per me shume muaj!

044 433 667
+37744433667- viber
o.si.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »