SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qira super Lokali ne Prishtine
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
172775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne Lagjen Bregu i Diellit, i renovuar ne tersi dhe i pergatitur per shume veprimtari!

Siperfaqe 110 m2 Neto
Posedon komplet ndriqim me dritare te mdha si dhe e ka terasen e mbuluar me leje te komunes

Cmimi: 800E i negocushem varsisht nga pagesa

Per info tjera:
Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »