SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te 4 Llullat kati i pare
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Ballkon
ID e produktit :
172786
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira te 4 Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i pare, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
-ballkon
- koridor
Qmimi 240 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »