SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera afer SHtepis se Pleqve***
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
172789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e parë. Banesa është e mobiluar dhe e ndërtuar me kualitet të lartë. Banesa ka:
- Sallon
- Dhomë gjumi
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Nxemje qendrore me radiator kualitativ
- Ujë pandërprerë
- E mobiluar
qmimi:240 i diskutushem
Më konkretisht, banesa gjendet në rrugen Ismail Dumoshi 30metra nga minimarket MANI në lagjën Vëllusha (4 llullat).

Banesa leshohet per familjar dhe student.
Për info 044780999(viber), 044780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »