SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Ulpianë afër fontanës
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
172804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nëse ju nuk keni interes për Ofertë bëjë #TAG ata/ato që po kërkojnë Banesë të tillë.

Banesë me frekuentim të vazhdueshëm, me lagje atraktive.

Afër institucioneve shtetërore dhe private.

Shitet Banesa në Ulpianë afër fontanës.

Informata:
• 45m2,
• Kati 3,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me Kuzhinë,
• Banjo,
• Ballkon,

Çmimi 55.000€

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »