SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 45m2 ne kalabri ! Delta
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
172805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj Banes me qira ne lagjen Kalabria ish Emshir .Banesa është ndërtim i ri (i Nartelit) gjendet ne katin e 8 dhe ka këtë përmbajtje:
a) Salloni me kuzhine
a') kuzhina me të gjitha elementet (moderne)
b) 1 dhomë gjumi
c) 1 banjo
c') banjo me te gjitha elementet +(lavatriqe)
d) 1 ballkon
Banesa ka uje 24 ore sigurim fizik , mirmbajtje te shkallve dhe liftit.
Banesa lëshohet vetëm per familjar dhe afatgjate. Qmimi i negociueshem .Kontaktoni në numrat e telefotnit
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »