SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë PentHouse me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
128 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
172814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet në rrugën Agim Ramadani, Mbrapa Teatrit Kombëtar.
Banesa 128m2 - ka 2 dhoma gjumi, qëndrim ditor, banjo dhe 60 m2 ballkon
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
+37745474484
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »