SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Fushe Kosove per Afat te Shkurt - 330 Euro
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
172817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Fushe Kosove te Posta e Madhe. Ka 70m2, kati i 6, me lift. Banesa eshte extrae mobiluar , posedon nxemje qendrore, klime dhe te gjitha paisjet e nevojshme.

Banesa leshohet vetem per Afat te Shkurt :
Qmimi: 1 jav asht 150 euro 2 jav 240 euro 1 muj 330 euro me shpenzime te mia. po nese dojn e kam edhe pastrusen e bi ekstra qmimi 15 eur ne dite


Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »