SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
172819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Mat ne rrugen Ndue Perlleshi. Shtepia ka siperfaqe prej 400m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, kater banjo, shpajz, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 280.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »