SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
172824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Bernice te eperme me hapsire prej 5.54ari. Shtepia ka siperfaqe prej 180m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, shpajz dhe dy banjo. Shtepia shitet me cmim prej 155.000euro, cmimi i negociushem.
Per info:038232211,045575000
www.anem-ks.com/index.php/component/osproperty/sh213 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »