SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€149,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
182 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
172825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen NIC me siperfaqe prej 182m2. Shtepia eshte e shtrire ne nje hapsire prej 3Ari dhe ka kete renditje: nje dhome dite, tri dhoma gjumi, kuzhine, tri banjo, wc dhe shpajz. Shtepia shitet me cmim prej 149.000euro, cmimi i negociushem.
Per info:038232211,045575000,049575000
www.anem-ks.com/index.php/component/osproperty/sh216 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »