SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
172827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Kalabri (Emshir) ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 62m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 62.000euro, cmimi i negociushem.
Per info:038232211,045575000,049575000
www.anem-ks.com/index.php/component/osproperty/b474 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »