SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RINGA(SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ)353/17
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:56
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
172829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori(Ne Qender).
Banesat kane m2 te ndryshme si :
69.80m2
83.70m2
104.9m2
80.20m2
56.00m2
83.90m2
100.1m2
90.80m2
79.40m2
Banesat jane ne kate te ndryshme prej katit 1 te banimit deri ne katin e 10.
Ndertesa afariste banesore ka poashtu dhe 2 kat lokale.
Banesat behen te gatshme ne vitin 2019.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »