SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 TROJE në Veterrnik (4ari/5ari)
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '17
ID e produktit :
172831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼◼SHITEN TOKA në Veternik,gjithsej 2 parcela me sipërfaqe 4ari dhe 5ari..
◼PARCELA me sip 4 ari gjendet afer Astra Design ka infrastrukturen e kompletuar(rrugën.uji.rrymen,ujin,ndriqimi.ka.njënpozitë mjaft të mirë për ndertim të uket(shtëpi)qmimi 25000 €/ari
◼PARCELA me sip 5ari gjendet afer spitalit LINDJA mbrapa Gorenjes..po ashtuu ka komplet infrastrukturen (rrugë,rrymën,ujin.kanalizimin)qmimi 24000€/ari.

+37745653447
alisinani25@gmail.com
Facebook.Maison Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »