SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera ne Prishtine
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
172840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera ne Prishtine, banesa gjendet te Permendorja Isa Kastrati, kati i 2-te banesa e mobilume dhe ka gjithsej 94m2 ku perbehet prej :

- Sallon + kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- Korridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 330 euro ne muaj, i diskutueshem, ku perfshihen nxemja e cila eshte me pelet, uji, mbeturinat.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »