SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze me Qira Pejton
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Pejton.
Banesa ka 78 m2 dhe posedon:
Dhome gjumi
Sallon
Kuzhine
Koridor
Banjo.
Banesa eshte komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€ /muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »