SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 55m2 kati 5 Bregu iDiellit
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Oxhak, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
172853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të banesat e bardha, afër, Sh.F.Iliria, Mbrapa Maxit), me sipërfaqe 40m2 neto (hapsir fizike 55m2), kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo dhe korridor. Ka parking rrugor ka ujë 24 e rinovune, Banesa është me flet poseduse. Kontrata bëhet te Noteri.


Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 34.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »