SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet shtepia me qera ne Prishtine
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
172864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepia me qera ne Prishtine, gjendet afer shkolles Mileniumi trete, ka 4 ari truall. Shtepia ka 180m2 ku perbehet prej :

- Sallon + kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- Korridore
- Ballkone

Banesa posedon dhe bazent, garazhd, verand, vend per grill, serre dhe bunar uji.
Cmimi 750 euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »