SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA BREGU I DIELLIT TE STANDARDI
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
172890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA BREGU I DIELLIT TE STANDARDI

• Bregu i Diellit te Standardi
• Banesë e mobilume
• Kati 1
• 75m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2Banjo
• Ballkon

Cmimi 280 euro

Lëshoj banesë me qera ne lagjen Bregu i Diellit
banesa ka një madhësi prej 75m2 banesa posedon Sallon me kuzhine, dy dhoma te
gjumit, dy banjo, ballkon.

@Banesa ka uje 24 ore te ftofte dhe te nxet si dhe nxemje qendrore nga Standardi banesa lëshohet për afate te gjate vetëm përfamiljar ose çifte.

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:tel 045 688 151
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“MB COMPANY”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »