SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dardani 2+1
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172907
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Dardani, afer stacionit te Autobuseve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i 2-te, banesa ka 100m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 270 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »