SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
172911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Ulpiana, mbrapa AAK.
Banesa gjendet ne katin e I, eshte e mobiluar dhe gjendet ne nje lokacion shume te pershtatshem dhe shume afer qendres se qytetit.
Hapesirat per parking jane te mjaftueshme si dhe ne afersi gjenden, shkolla fillore, disao kopshte per femije, universitete, shtepia e shendetit dhe qfaredo qe ju nevojitet.

Banesa ka kete renditje :

Salloni me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Terase
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »