SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qera banesa ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
172913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Bregu i Diellit, tek banesat e hirta.
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha elementet e nevojshme per ndonje familje te vogel ose per ndonje cift.
Mobilet jane te reja, banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe lagja eshte e qete per te jetuar ne te.

Banesa ka kete renditje :

Salloni me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »