SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 65m2 me qira ne Qender te Prishtines, Sheshi "Zahir Pajaziti"
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
172914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 65m2 me qira ne Qender te Prishtines, Sheshi "Zahir Pajaziti".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite,
- kuzhine te ndare,
- nje dhome e gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e katert eshte e mobiluar dhe e gatshme per baim.
Çmimi i qirase eshte 340 euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »