SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 92m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 92m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë, është kat shtëpie, tërësisht e mobiluar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhomë ndenje
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor
1. Parking

Në çmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet (rrymë, ujë mbeturina)
*Banesa lëshohet me qira vetëm për ndërkombëtarë

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »