SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60.80m2 në shitje në lagjen Mati 1 – RRUGA B.
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:22
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 60.80m2 në shitje në lagjen Mati 1 – RRUGA B.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B, në kompleksin e ndërtuar nga kompania VG Construction, është e gatshme për banim në Dhjetor 2017 dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhome ndenje
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »