SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Dardani
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
172930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne Dardani me nje hapesire prej 107m2.
Banesa eshte e mobiluar, ofron nje hapesire te madhe brenda saj si dhe gjendet ne nje lokacion shume te pershtatshem, me saktesisht gjendet afer stacionit te autobuseve.
Hapesira per parking gjithashtu eshte mjafte e madhe.

Banesa ka kete renditje :

Salloni
Kuzhina
3 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »