SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera, afer Hotel Sirius
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
172932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne qender se qytetit, afer Hotelit Sirius.
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per banim deri ne 5 perosna. Afer gjenden universitet, qendra e qytetit si dhe parku i qytetit.
Banesa eshte ndertim i ri, e pajisur me ashensor si dhe me mirembajtje te rregullte.

Banesa ka kete renditje :

Salloni
Kuzhina
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »