SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne Kalabri
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne katin e VI, ne lagjen Kalabria, gjendet ne kuader te kompleksit Riera.
Me saktesisht gjendet perballe spitalit amerikan.
Banesa eshte e mobiluar dhe ofron kushte komode per jetese.
Gjithqka ne banese eshte pothuajse e re, eshte e kompletuar me te gjitha elementet e nevojshme.
Hapesirat per parking jane te mjaftueshme, lagja eshte e qete si dhe pamja nga ballkoni eshte mjafte e bukur.

Banesa ka kete renditje :

Salloni
Kuzhina
Dy dhoma gjumi
2 Ballkona
Ballkon
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »